aktualne ostrzeżenia o zagrożeniach dla Mrągowa
Jedyny taki na mazurach...

O nas

andrzejMyślą przewodnią stworzenia naszej firmy stało się połączenie pracy z przyjemnością. W obecnej formie istniejemy od 1997 roku, a artykuły wędkarskie sprzedajemy już od 1991 roku.

Pomysł stworzenia sklepu wędkarskiego wziął się z chęci zaopatrzenia się samemu w sprzęt wędkarski renomowanych firm.

Wędkarstwo jest moją pasją już od najmłodszych lat. Od dziecka, wychowywany nad jeziorem, interesowałem się połowem ryb.

W latach osiemdziesiątych byłem aktywnym zawodnikiem sportowo-wyczynowym na szczeblu naszego okręgu. Liczne sukcesy, z tego okresu,w postaci medali, dyplomów, pucharów itp. stanowią stałą ekspozycje naszych sklepów.

Niestety w tamtych latach na lokalnym rynku bardzo trudno było w zaopatrzenie się w dobry sprzęt wędkarski. Spławiki, mormyszki, zanęty tworzyło się często samemu.

W 1991 roku, po przemianach w kraju, założyłem mały biznes polegający na sprzedaży artykułów wędkarskich na lokalnym bazarze. W tamtych latach pojawiły się też na polskim rynku pierwsze hurtownie wędkarskie, więc zacząłem z nich ściągać sprzęt takich firm jak D.A.M., Balzer, Cormoran.

Wraz z rozszerzającym się rynkiem artykułów wędkarskich postanowiliśmy, wspólnie

z małżonką, otworzyć sklep wędkarski przy ulicy Warszawskiej 5. I tak ziściło się moje marzenie.image

Chodź sklep jest niewielkich rozmiarów, towaru zawsze było w nim sporo. Wraz z rozwojem firmy i wciąż poszerzającą się ofertą, postanowiliśmy otworzyć drugi przestronniejszy sklep

przy ulicy Konopnickiej 2 ( koło Lidla).

Myślą przewodnią naszej firmy zawsze było dopasowanie sprzętu pod indywidualnego klienta.

Musimy pochwalić się też tym, że w czasach kiedy wędkarstwo morskie w kraju ledwie raczkowało, u nas można już było kupić wszystkie artykuły potrzebne do połowu ryb tą metodą.

Oferujemy też pełną gamę produktów do wędkarstwa karpiowego.

W roku 2001 w Mrągowie powstało Mrągowskie Towarzystwo Wędkarskie, którego jesteśmy współinicjatorami. Od początku powstania MTW jestem też członkiem zarządu tego towarzystwa.

Wspólnie z kolegami wędkarzami porozumienie z Dyrektorem Gospodarstwa Rybackiego w Mrągowie, którego owocem było otrzymanie od niego pozwolenia na utworzenie łowiska karpiowego z jeziora Marcinkowskiego.

Od 2011 roku MTW Mrągowo podpisało umowę dzierżawną z RZGW w Warszawie, wynikiem której stało się gospodarzem takich łowisk jak jeziora: Średnie, Głębokie i Kociołek.

Tak więc nasza firma stanowi połączenie wieloletniej pasji z pracą zawodową.

W sklepie możecie państwo liczyć na ogromny wybór sprzętu do każdej metody sportowego połowu ryb.

W sprzedaży posiadamy też zezwolenia wędkarskie.

Stale też poszerzamy naszą ofertę. A profesjonalne doradztwo pomoże każdemu dobrać sprzęt według jego potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie oraz na łowiska okręgu mrągowskiego.

 

Wszystkim kolegom wędkarzom życzymy połamania kija i TAAAKIEJ ryby.